Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka – wyniki.

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie umieścił na swojej stronie internetowej wyniki konkursu.

Na konkurs wpłynęło 1850 prac, w tym 222 prace z przedszkoli, 852 prace z klas I-III, 445 prac     z klas IV-V oraz 331 prac z klas VI-VIII.
Jury wyłoniło 12 laureatów w poszczególnych kategoriach i przyznało 45 wyróżnień.

W kategorii: KLASA IV-V nasza uczennica z klasy 5C – Magdalena Roicka zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Kartka Magdy zostanie przesłana do papieża Franciszka, do Watykanu. BRAWO!

W kategorii KLASA VI-VIII uczennica z klasy 7A – Wiktoria Jędrzejczyk zdobyła 2 wyróżnienie na 9 prac, które Jury wyróżniło w tej kategorii. Również serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży

Dnia 13 marca odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce wygrywając ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego 25:18, zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Skład drużyny SP 14 : Oliwier Szandała, Bartek Wilczura, Kacper Skiba, Kuba Magdziak, Kuba Majcherczyk, Kuba Jakubowski, Oskar Richter, Adrian Pahuta, Bartek Wódka i Maks Szkraba. Trener Agnieszka Grolewska.

Finał Strefy Legnickiej w Piłce Koszykowej

Dnia 8 marca w Legnicy odbył się Finał Strefy Legnickiej w Piłce Koszykowej  chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.  Nasza reprezentacja pokonała  przeciwników i z miejsca 1 awansowała do rozgrywek wojewódzkich. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trener drużyny Jerzy Tadla.

„Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka

Chętni uczniowie naszej szkoły z klas I – VII przygotowali i wykonali prace na OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka”. Organizatorem konkursu jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Cel konkursu to kultywowanie tradycji składania życzeń świątecznych i wysyłania okolicznościowych kartek. Nasi uczniowie wykazali się starannością i pomysłowością twórczą. Wykonane prace zostały wysłane do Organizatora Konkursu w dniu 11.03.2024r. Oceny prac i wyboru zwycięzców dokona Jury złożone z przedstawicieli Organizatora w terminie do 22.03.2024 r. Wyniki Konkursu zostaną podane i ogłoszone na stronie internetowej https://idmjp2.pl/. Dwanaście wybranych prac zostanie wysłanych do Watykanu!

Dziękujemy 42 uczniom za wykonanie prac, życzymy powodzenia i sukcesów w zdobyciu NAGRÓD.