Finał Strefy Legnickiej w Piłce Koszykowej

Dnia 8 marca w Legnicy odbył się Finał Strefy Legnickiej w Piłce Koszykowej  chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.  Nasza reprezentacja pokonała  przeciwników i z miejsca 1 awansowała do rozgrywek wojewódzkich. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trener drużyny Jerzy Tadla.

„Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka

Chętni uczniowie naszej szkoły z klas I – VII przygotowali i wykonali prace na OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka”. Organizatorem konkursu jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Cel konkursu to kultywowanie tradycji składania życzeń świątecznych i wysyłania okolicznościowych kartek. Nasi uczniowie wykazali się starannością i pomysłowością twórczą. Wykonane prace zostały wysłane do Organizatora Konkursu w dniu 11.03.2024r. Oceny prac i wyboru zwycięzców dokona Jury złożone z przedstawicieli Organizatora w terminie do 22.03.2024 r. Wyniki Konkursu zostaną podane i ogłoszone na stronie internetowej https://idmjp2.pl/. Dwanaście wybranych prac zostanie wysłanych do Watykanu!

Dziękujemy 42 uczniom za wykonanie prac, życzymy powodzenia i sukcesów w zdobyciu NAGRÓD.

Mistrzostwa Powiatu dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym

Dnia 5 marca 2024 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. W rozgrywkach zajęliśmy następujące wyniki: Igrzyska Dzieci – dziewczynki w składzie Gabriela Stankiewicz i Magdalena Kucyk 2🥈🏆miejsce, chłopcy- Olaf Klaczynski i Szymon Marciniak również 2🥈🏆miejsce. Natomiast w Igrzyskach Młodzieży – dziewczynki Mają Kozber i Letycja Krzyzykowska 🥇🏆miejsce oraz chłopcy Jakub Markowski, Bartek Wilczura,Adam Szóstak 🥈🏆 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trenerzy Agnieszka Grolewska i Jerzy Tadla.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

26 lutego 2024 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Nasza szkoła zajęła 🥉🏆 miejsce. Skład drużyny Gabrysia Stankiewicz, Zuzia Wilk, Gabrysia Dawidowska, Lena Koscik, Maja Łakoma, Hania Paluch, Kasia Paluch, Zosia Mlaś, Martyna Bodziony, Natalka Święcicka. Karina Marabian. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 💪💪💪Trener Agnieszka Grolewska.